deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Зрадники

Опубликовано 27-04-2010
http://community.livejournal.com/ukraine_russia/5554064.html?view=174259856#t174259856
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/4826.phtml
http://h.ua/story/268824/
Ге-валт! Шо робиться!
http://www.unian.net/ukr/news/news-374036.html
Такий плач піднявся – куди той Ярославні.
Нас підманули. Клята партія регіонів підманула, підвела.
Щож ото за Таня, яка так гірко плаче?
А це панство, яке раптом стало «украінською інтелігенцією», зокрема, Оксана ЗАБУЖКО, Тарас ВОЗНЯК, Євген БИСТРИЦьКИЙ, Ігор КОЛІУШКО, Борис ГУДЗЯК, Роман ШИЯН, Михайло КОМАРНИЦЬКИЙ і інші.
Невдовзі приєднавсь і Євген Сверстюк: «Ми отримали за перші 50 днів стільки ганьби, наче нас плавно повернули в совдепію і опустили посеред старої калюжі».
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/26/4971593/
А де ж ви були, коли справжня украінська інтелігенція зверталась „до українського народу з нагоди результатів президентських виборів? У Зверненні до виборців за 21 січня 2010 р. ми, члени Української народної ради, закликали виборців України підтримати Юлію Тимошенко в боротьбі, проти спроб змінити цивілізаційний вибір України, перетворити нашу державу на несамостійного, безнаціонального сателіта відроджуваної московської імперії“.


Український народе!

Уперше за дев’ятнадцятирічну історію незалежної Української держави настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів, хто є господарем на українській землі, час рішуче виступити на захист українських цінностей, традицій, святинь і права українських громадян на гідну людини якість життя. Не дозволимо відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку України руйнувати здобутки 1991 року, за які наш народ заплатив страшну ціну в ХХ сторіччі.

Підписи:

Дмитро ПАВЛИЧКО
Іван ДРАЧ
Левко ЛУК’ЯНЕНКО
Іван ДЗЮБА
Ігор ЮХНОВСЬКИЙ
Мирослав ПОПОВИЧ
Юрій ЩЕРБАК
Богдан ГОРИНЬ
Юрій МУШКЕТИК
Роланд ФРАНКО
Олег ЧОРНОГУЗ
Наталія ОСЬМАК
Володимир ПИЛИПЧУК
Володимир ВАСИЛЕНКО
http://sd.net.ua/2010/02/22/zvernennya_inteligencii.html
А дійсно «Где ты раньше был, целовался с кем?». Ви ж, нешановне панство, підтримали «патріота» /на мій погляд, ідіота/ Ющенко, який так цілувався із дупою Януковича, що Янукович не встигав закон прийняти, а Ющенко вже з пером готовий до підпису. Та в позі «чего ещё изволите»: «Тільки ж не забувайте, Україні потрібен український прем’єр». Це натяк Януковичу. А народу – «Та вони ж однакові – Янукович і Тимошенко». І вся зграя
повторює: «Всі вони однакові, голосуйте проти всіх», «Люди добрі, що ви робите, не можна Україну віддавати у ці липкі антиукраїнські лапи»,
- «Та ні, можна, вона – ва-арофффка!»,
- «Та хай хто завгодно, але вона Україну не здасть»,
- «А ви за Ющенко не голосували, а ми за Юльку не будемо».
Це все ті, що раптом стали українською інтелігенцією.
Їм кажуть: «настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів, хто є господарем на українській землі, час рішуче виступити на захист українських цінностей, традицій, святинь і права українських громадян на гідну людини якість життя».
А вони - «А ми проти всіх».
Їм кажуть: «Не дозволимо відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку України руйнувати здобутки 1991 року».
А вони - «Та всі вони однакові, а ми, мов Троцький – ні миру, ні війни».
Як це назвати – бездіяльність? Так – це злочинна бездіяльність.
Це політична короткозорість? Так – це політична короткозорість.
Це підміна державної політики особистими амбіціями? Так – «Ви ж за нашого не голосували, а ми за вашу голосувати не будемо».
Це важкі помилки? Так – це важкі помилки, якщо це не зрада.
Ці помилки привели до зради національних інтересів? Так – привели. Власть віддали відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку. І для цього було достатньо отих нещасних 3,5%, які ваша політична сила повинна була принести Україні, а вибравши тактику «ні миру - ні війни, ні собі – ні людям, ні те – ні се», віддала ворогам України.
Тепер вони не тільки не каються після ганебного заклику голосувати проти всіх, вони ще нахабно намагаються звинувачувати політиків, які опинилися в опозиції:
«Саме ваша бездіяльність і політична короткозорість, ваша підміна державної політики особистими амбіціями, ваші важкі помилки відкрили шлях цій зраді національних інтересів вашими наступниками», тобто всі свої витребеньки перекласти на когось. Цього не буде. Ви своїм «противсіхством» зрадили Україну, і відмитися від цього вам не вдасться. «Сравнить предателя не с кем и не с чем. Даже тифозную вошь сравнение с предателем оскорбило бы». Максим Горький.

І ось тепер ці зрадники здивовани «номенклатурно-феодальним стилем мислення правлячої команди».
А чого ви від них чекали? А раніш ви цього не знали, ви з Луни чи з Марсу прибули?
«Замість рішучості реформаторських дій, замість модернізації економіки проводиться не складна продаж національного суверенітету».
Ви чекали від них реформаторських дій, модернізації економики? Якщо ви цього чекали від промосковської олігархічної партії, то викликає сумнів, що ви маєте хоч якийсь стиль мислення.
«Подібна «стратегія» управління державою власне називається просто - узурпацією влади...»
Для вас це несподівано?
«Європейський вибір перетворюється на євразійський…»
І це для вас новина? Ви здивовані тим, що хижаки їдять м’ясо?
«Україну може очікувати доля, подібна до розділених Молдови та Грузії…»
Нарешті, відкрилася очі?

„Нас заспокоював той оптимізм, що "президенти не зраджують", а висока посада зобов'язує будувати державну споруду на уже закладеному фундаменті“.
Ви думаєте, що це каже дитина із старшої групи дитсадка,? Ні, це каже Євген Сверстюк. Його не зламали радянські концтабори, він не відцурався своєї віри, але вже при новій владі, президент-«патріот» зламав його. Я розумію, як у такому віці стати нікому непотрібним, без хати та без роботи. Коли прийшли рейдери-регіонали й забрали й церкву й редакцію, викинули на вулицю. Куди ж піти? Пішов до президента. «Ну что, сынку, помогли тебе твои ляхи?»
Отак і президент. Повернув він тобі церков? Ні. Редакцію? Ні. Може Закона такого придумав, щоб Верховна Рада забезпечила політв’язням таку пенсію, щоб вони почували себе захищеними? Ні. Ти змушений жити за рахунок його подачок та повторювати за ним, як той папуга, його марення.
Ти, що не чув звернення Української народної ради про те, що «настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів»?
А тепер ти наче тільки прокинувся й запитуєш:
«Чи є в команді Януковича особи, які знають, що таке національний сором?»
А я тебе запитую: «Чи є в команді Ющенка особи, які знають, що таке національний сором? То хай вийдуть до людей з каянням за страшний гріх, коли вони звали люд голосувати проти всіх, чим й привели до влади ворожу
промосковську партію олігархів. То ж покайтеся зараз. Тим ви повернете до істини людей, які вам довіряли, а ви їх схибили на неправедне голосування. Бо «великий наш національний сором упаде й на вашу сиву голову...» Вам все одно треба буде це зробити, коли вас зустрінуть Чорновіл, Марченко, Стус та інші.
Щодо інтелігенції. Ларіса Скорик – це теж представник інтелігенції, вона архітектор, і непоганий, але раптом стає фізіономістом-антропологом, а її приймають за юмориста. Й таке бува.
«Беда, коль пироги печет сапожник, а сапоги тачает пирожник».
Мабуть, серед тих, хто підписував звернення разом з Оксаною Забужко є талановиті, а може й геніальні поети, художники, письменники й так далі, але, як би було гарно, щоб вони займалися кожен своєю справою. В них буде більш часу на створення краси й чудасій, та й державі буде краще.

»
Tags: Сверстюк, Тилигенция, троцкисты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments