deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Дівчина-дитина-боєць-"терорист".Віта Заверуха
#‎Власний_погляд

Можливо в мене з'їхав дах. Це не пост-воєнний синдром, чи ще щось, це розуміння нікчемності того, за що померли твої друзі, за що ти йшов воювати. Я йшла воювати проти Росії, а стала проти власної країни. Точніше проти того, чим вона стала. Я проти влади, проти овочів, яких називають простим народом. Змінити щось - єдиний вихід. Але як? Більшість ідейних людей засипали землею в їхньому останньому окопі, який вже спасає не від Градів з Васильками, а від бачення суцільного краху.
Влада розумна, влада розвернула війну, щоб спасти себе і своє придане. Війна - найкращий засіб від революції. І РФ це вигідно. Що ще потрібно? Це бетонні барикади. України вже немає. Є лиш окупована тереторія, на якій течуть ріки з крові тих, хто був Україною. І як ти відтвориш втрачену Країну, коли тобі в груди наставлений ствол КПВТ танку російського, а спиною опираєшся на грати, за якими твій народ народ вже готує каміння, щоб жбурнути тобі в голову? ЗМІ заливає солодкою піснею бетон в голови народу. Не покірним її слухати зашиває рот сталевою ниткою закону. Ти ж не ворог народу?
Або живи, як нормальна людина - робота, сім'я, телевізор. Ідея... Ідею - викинь. А краще пропий. Або пробуй перепиляти грати та витримати удари камінням. Як ти це зробиш - я не знаю. Гризи зубами, руками ломай стволи, кричи. Вирішувати лише тобі - жити, як всі, знаючи, що в тебе є права і майбутьнє, яке створять для тебе ті, хто више, чи жити за інших, відстоюючи їхні права і майбутнє. Від твого вибору може залежати, чи історія України буде писатися далі.
Про РФ - там все ще гірше. Там ідеї зламали хребер, відрізали руки, залили горло сірною кислотою і обісяли гопніки з попами РЦП в під'їзді під Стаса Михайлова. Після чого ще хачі зтанцювали на ній легізінку і закрили в карцер під охороною мусорів. Там вже не допоможе повстання, бо немає кому, революціонери сидять на нарах. А народу - зате в них без змін і все стабільно. Можливо і погано, але на все божа воля. Попи рясою прикриють твої рани в разумі, нехай вони гнояться, відмирають клітини, але ти того не будеш бачити. Від болі тебе відволіче відволіче горілка, навіть краще, ніж вода свята, а від розуміння того, що відбувається - президент, який хвилюється і захищає тебе, та братів твоїх з Донбасу.
Тому і відновити Україну наскільки важко. Вона надто міцно зв'язана з РФ. Війна зв'язала владою та брудом грошей верхівки країн, овочів - кровавим пацифізмом, відсутнісю бруду грошей, ЗМІ, дзвонами православними та не переписаною історією. Біомаса хоче знаходитися в стані спокою, це природньо. Але вона розрослася до надто великих розмірів, завдяки штучному "куполу", в який закинули мутований вірус деградації, що може передаватися поколіннями і фальшиве, але швидке і вседоступне щастя, яке може отримати кожен, хто живе за правилами "куполу". Розрослася і порозкидала свої кінцівки порузручніше, вмостивши їх в політику, в науку, ЗМІ. Своєю вагою душить горло патріотів, не даючи зробити ні подиху, ні думку довести, ні плюнути керівникам "куполу" в обличчя.
Можливо я просто поєхавша на ідеї...
Написано 6 квітня 2015.
Віта Заверуха
"Айдар" каже, що мене в Айдарі немає. Я ж кажу, що Айдару немає. Айдар існував до своєї останньої боєвої - до вересня місяця. Коли Порох об'явив перемир'я на кінці серпня, та відведення наших військ на 15км, - ми не знали. Не знала й група Грізлі, з якої загинули всі. Це був практично останній подих славетного батальйону. Що далі? Далі в нас змінилося командування, поставили штабних крис. Бійці ще того батальйону, які залишилися живими та боєздатними попереводилися або намагаються перевестися в інші бати чи воєнні структури. Залишилися кузьмичі та купа нових. Я ж з Айдару пішла ще в жовтні та воюю в окремій групі, яка співпрацює з різними батальйонами. Але я залишаюся бійцем того самого, старого Айдару. Я в Айдарі була з самого початку, мені він показав війну, яку я й буду продовжувати.
Р.S. Мені цікаво, як штабні криси, які лижуть жопу мусорам мене шукатимуть.
Звідси.

 
Tags: Аваков, Айдар, предатели
Subscribe

 • Нос растёт не по дням, а по часам.

  Цензор.нет: Только 17,6% фактологических цитат Зеленского на пресс-конференции оказались правдой.

 • Оказывается, есть разница.

  Возражение к посту « Какая разница?» Путин, показывая свою мужественность, предпочитает показывать верхнюю половину тела.…

 • Какя разница?

  Путин – лидер правящей в РФ партии «Единой России», партии жуликов и воров. Зеленский – лидр правящей в Украине партии…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments