deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Путін Бармалей Гітлерович

Оригинал взят у ibanderivez в Путін Бармалей Гітлерович


          Путін - ворог.
        Як чудово. Хто проти? Да ніхто!
        Якщо подивитися, як він поводить себе вдома, в Рашке, то мені згадується Бармалей. Такий собі опереточний персонаж. То в нього бомби вибухають під ногами, а не там де потрібно, то величезну шаблю не може втримати. А якщо подивитися, що він робить в Криму та на Донбасі, то це Гітлер. Хоча, Гітлер скоріше всього відхрестився би від такого порівняння. Йому дуже далеко до Путіна. Да і цілі у них були різні. Але, для простоти, якщо вважати, що Гітлер, це зло, то Путін, це суперзло, зло всісвітнього масштабу.
          Таким я його уявляю.Два в одному.
          І безумовно він наш і мій ворог.
          Але біда в тому, що це не один наш ворог. І не самий головний.
          Наприклад, наша влада використовує цю аксиому, як ширму для своїх темних делішек. І "Путін - ворог", "Путін-агресор", для неї не є каталізатором до захисту держави.
          Навпаки, сам президент Порошенко є спільником агресора Путіна. Доказів цьому вагон та тисячі маленьких тележек. Якби була війна, то таких виродків давно би поставили до стінки. Можливо тому, Порошенко і не оголошує стан війни?
          А у нас чомусь кругом лають та обговорюють тільки Путіна. Його зріст, його ботоксні операції, його хвороби від яких він чи то помер, чи то не помер. Це ж смішно. І гірко. Він вбиває українців, а нам втюхівають мильну оперу про смердюче життя цієї мразі. Все це робиться задля відволікання уваги суспільства від головного ворога, від влади, від Порошенка.
          Тому, я приділяю більше уваги головному ворогу України - Порошенку.
          Переможемо цього ворога і його поплічників, переможемо і Бармалея Гітлеровича.
Tags: Гитлер, Путин, мразь
Subscribe

 • «Меня терзают смутные сомнения» (с)

  «И теперь слабенькие дети, слабенькие люди тоже выживают, поэтому не надо рожать 11 детей, достаточно родить двоих, чтобы воспроизвести…

 • Надо, Федя, надо.

  «…дети этих самых образованных людей не мотивированы к учебе, они меньше учатся, и сегодняшняя статистика уже это показывает, им не так…

 • В этот день 6 лет назад

  Этот пост был опубликован 6 лет назад!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments