deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Дві події.

Оригинал взят у ibanderivez в Дві події.


        Ну в мене вже склалася майже повна картина по двом головним подіям, що відбулися в останні дні. На 99%.
          За хронологією. По Яценюку та Коломойському.

        По Яценюку.
          Порошенко знищив Яценюка, як політичного конкурента. Багато в чому тут провина і самого Яценюка. З комуналкою він такого наворотив, що Потроху залишалося тільки підштовхнути його в прірву. Підштовхувачем він призначив Яременка. Тепер Яценюк нуль.
        Щодо посадок в тюрми якихось корупціонерів, забудьте. Самі знаєте, як в нас саджають крадіїв. Хіба що в інші владні крісла.

        По Коломойському.
          Ну, якщо ми будемо вважати, що олігарх, це бізнесмен, який знаходиться у владі і використовує владні важелі для свого збагачення, то у нас були два олігарха, це Порошенко та Коломойський. Я десь писав вже про це.
          Хоча, Коломойський став олігархом вимушено, погодившись очолити Дніпропетровську ОДА. На відміну від Порошенка, якій цілеспрямовано йшов до цього. Порушивши при цьому Конституцію.
          Отже, в країні два олігарха.
          І все би було нормально, якби Коломойський використовував своє нове амплуа тільки для свого збагачення. Не виділяючісь та не контрастуючи з Порошенко в менеджерському урядуванні.
          А він контрастував. В кращій бік для себе. На фоні провальної та зрадницької політики Порошенка на фронті, Коломойський був на дві голови вище за нього.
          Уявіть собі, авторитет Коломойського, як державного діяча, був вище за авторитет Порошенка, який за його посадою повинен бути вище будь-кого в країні.Не будемо зараз торкатися гігантської корупції та страшних за розмірами крадіжок з Бюджета, які робив Порошенко. Це інша тема.
          Тому, у випадку з Коломойським, у Порошенка були величезні репутаційні втрати. І він його звільнив. Все. Укранафти, Укртранснафти та інших бізнесових та корупційних справ Коломойського, це ніяк не стосується. Тут вони з Порошенком брати-близнюки і в усьому порозуміються і все поділять. За це можна не хвилюватися. А олігарх залишився один, Порошенко.

        Тепер, держава Україна змінила свій статус та назву. Тепер державою є Рошен, а країна Україна у держави Рошен знаходиться в ролі дешевої робочої сили.

        Ну, а справжнім опонентом та конкурентом корупціонеру, крадію, колаборанту. брехуну та порушнику Конституції Порошенку була і є тільки одна людина. Це Юлія Тимошенко.
          Ніяких "нових облич", про які верещать кругом боти та ідіоти, на політичному небосхилі України не з'явилося.
          Тому, хочемо державу Україна, об'єднуємося навколо Юлії Тимошенко. Не хочемо держави Україна, йдемо на біржу труда держави Рошен.

        Амінь.

   

   
Tags: Коломойский, Яценюк, олигархи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments