deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Президент смерті

Оригинал взят у ibanderivez в Президент смерті
Президент смерті


        Навряд чи Порошенко вже сам зупиниться. Його можна тільки зупинити.
        Скільки він вже вбив українців? Тисячі? Десятки тисяч?
        Він перевів трагедію в статистику. Він не переобтяжує себе захистом кожного солдата, кожного життя, він влаштовує спектаклі з повзанням на колінах перед пам'яттю аморфної кількості загиблих за Україну. Маючи на увазі не Україну, а тільки себе особисто. Наполягаючи та вбиваючи в голови українців, що поки він Президент, то тільки він переможе якогось фантомного східного ворога.Тому, його не можна чіпати, а всі, хто поклав життя на фронті, всі вони зробили це заради свого Президента. Не менше. Скоріше більше.
          І саме тому він буде продовжувати вбивати. Ні, не особисто. Ні Гітлер, ні Сталін, ні Путін особисто не вбивали людей, вони робили це технологічно. Хто шаленою антилюдською пропагандою, хто жахливими репресіями. Вони піднімали з дна садистів та бузувірів, надавали їм право вбивати та повну свободу вбивати.
          Так само діє і Порошенко. Нічого нового під місяцем нема. Просто старе вдосконалене.
          Він діє на почуття українців. Потрібною інформаційною навалою з 5 каналу, з першого національного, власне з усіх ТВ каналів за рідкісним виключенням.
          Патріотичними гаслами, скорботними спектаклями він закликає українців йти на фронт не даючи їм можливість воювати. Забороняючи захищатися. Використовуючи перевірений засіб - створення казанів для нашої армії. В яких його, як сказав Лавров, партнер Путін, просто розстрілює прямою наводкою всіх хто там опинився.
          Диявольський тандем двох виродків. Безпредельних відморозків.Які переслідують тільки дві мети, це абсолютна влада та необмежене збагачування.
        Тому кожен з нас тепер потенційний прапор Порошенка. У вигляді "героїчно віддавших свої життя". Це іезуїтське маніпулювання свідомістю, маніпулювання чистими та патріотичними почуттями українців, які дійсно готові захищати свою Батьківщину, захищати по-справжньому, а не "мирними планами", не зброєю, яка не стріляє, не порожніми гаслами.
        Поки що Порошенко завуальовує свої злочини, свої вбивства під необхідність захисту України, клеймуючі своїх опонентів п'ятою колонною, панікерами. Але він не зупиниться і перед прямим розстрілом людей на Майдані. Для цього вже все є. І новий Беркут, і Саксони, і тітушки і зачищене інформаційне поле.
        Чи витримає нація це випробовування? Чи піддасться на зомбування та залякування?
        Вчорашня зустріч Порошенка на Майдані "ганьбою" дає таку надію. Але поки що тільки надію....


          Спільнота

Tags: Путин, Расея, мразь
Subscribe

 • (no subject)

  БУРЯ В СТАКАНЕ ВОДЫ Меня умиляет буря, поднятая на страницах различных изданий, по поводу романа (повести) писателя Шкляра «Черный ворон». Как-то…

 • В этот день 6 лет назад

  Этот пост был опубликован 6 лет назад!

 • В этот день 1 год назад

  Этот пост был опубликован 1 год назад!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment