deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Мізантроп на Банковій

Оригинал взят у ibanderivez в Мізантроп на Банковій
Все моє

          Все ніяк не спитаю девок-продавщиць з Домашньої кухні, вона тут поряд, часто там буваю, - "ну як, дівчата?". Вони на виборах, - ой, ми за Порошенка, ми за Порошенка. Спитаю, цікаво, що скажуть.
       А так, кого не зустрічаю, у всіх ненависть в чистому вигляді. Роботягу знайомого зустрів, він далекій від політики був. Працює в Укргазвидобуванні, на вахті. Матюкається на чому світ стоїть. Можете уявити, щоб роботягою влаштуватися, треба гроші заплатити! Кожен рік екзамени. Начебто на профпридатність. Насправді, якщо треба когось свого влаштувати на роботу, то цей екзамен використовується, щоб звільнити місце для нього. Всіх силком перевели в Діамант-банк. Умови не пропонують, просто ставлять перед фактом. Каже, це Сенін банк. Начебто Жванії, хоча вони там всі зараз в одній кодлі. Короче, самі матюки на адресу Потроха та Сені від нього почув.
          Не знаю, мабуть Потрох тащиться від цієї суцільної народної ненависті. Класичний мізантроп. Людська ненависть, це його енергія.
          Йому вже в очі кажуть, хто він такий, а він сміється. І робить свою справу.
          Ось, ще правильного Директора Антикорупційного Бюро вимутить, і все, можна будувати Межигір'я-2. Янукович плакаль...корячився, корячився, пер буром, а на виході пресуха в Ростові. А Пеця, тихою сапою, тишком-нишком, ужимочками, славаукраїнами, сльозами, мирнимипланами, закамуфлював ту саму узурпацію, яку тупо, не заморачиваючись та не ховаючись, здійснив Янукович.
          І ніякого просвету, бляха. Таке враження, що цей Рошен-вірус назавжди.
          Зараз у Францію суне. У нас на фронті гинуть тисячі патріотів, але він не влаштовує маршів співчуття. А там 12 человек загинуло, воно засобиралося туди поплакати. Так, кожне життя, це найвища цінність. Але ж повинні бути якісь пріоритети. В його державі війна йде, гинуть люди, а він по світу тиняється, свою англіцку удосконалює. І якби ж то він їхав за зовом серця, ні, просто пхнеться туди своїм жирним іпалом поторгувати. Поручкатися з Меркель, Оландом та рештою толерастов. Про мирний план зайвий раз їм у вуха насвистіти.
          Сука карамельна....

          Спільнота

Tags: мразь
Subscribe

 • Вопрос филологам.

  В сети появилось Заявление А.Илларионова и А.Пионтковского о затеянной против них грязной клеветнической компании, как оказалось иницииноварной…

 • Слепить Аристотеля из Венедиктова не получилось. Не тот материал.

  Главный редактор «Эха Москвы» Алексей Венедиктов дал показания в качестве свидетеля по делу о покушении на Татьяну Фельгенгауэр. Он…

 • Где ты раньше был?

  Цыган посылает сына купить молоко, и тут же лупит его кнутом по спине. «Зачем мальца обижаешь? – спрашивают, - А чтоб молоко не разлил.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments