deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

54%

Ішак       Люблю робити фотожаби. В них можна сконцентрувати ціле оповідання, відношення до якоїсь події, чи навіть повну доповідь цілого аналітичного центру. Звісно, якщо фотожаба вдала. На жаль, в мене таких якщо набереться 10%, то і добре.
        Але ось це фото, з відомого кінофільму, здається і фотошопити не треба. Поставив тільки напис та прапор. Три дні, час від часу дивився на нього, так більше нічого і не зміг додати. Аж прикро....)))) Всі алегорії та асоціації начебто на видноті.
        Це фото, на мій погляд, відображає становище, в якому опинилася наша країна. Невеселе, повинен сказати, становище. Вже багато написано про те, як людина, у якої перед виборами був рейтинг 2%, який є олігархом, який є одним з будівельників олігархічно-номенклатурної системи і проти якої виступив Майдан, який був міністром в уряді Януковича, несподівано набрала 54% і стала Президентом. Він, мабуть, і сам такого не очікував.


 Але, що сталося, те сталося. Більше того, ці 54% підтвердили свій вибір на парламентських виборах.
          Що можна сказати про цей ополоумевший конгломерат? Мабуть він складається з наших, доморощених ватників, які повелися на оголтелу брехню ПОПи, з ядрених противсихів та людей, що поїхали мізками внаслідок шаленої дискредитації Юлії Тимошенко.
          Саме прикре те, що вони, скоріше всього не зміняться. І це показали парламентські вибори. Їм нема куди задкувати. По суті, ці 54% пов'язані злочином проти своєї країни, який здійснив Порошенко, негідними засобами змусивши їх проголосувати за себе. По суті, вони співучасники цього злочину. В більшості своєї, внаслідок відсутності політичної культури.
       Але, це не знімає з них відповідальності за те, що зараз робиться в країні. За тисячі жертв, які загинули внаслідок так званої "миротворчої" політики Порошенка. Якщо не сказати, зрадницької. За обвал національної валюти, за грабунок держави, який відбувається ще більшими темпами, ніж це робив Овощ. І все це робить одна людина. За яку проголосували ці 54%.
       А що далі буде? Окрім темряви, я нічого не бачу. І хоча дехто з цих любителів солодкого потихеньку починає скиглити, зиркати очима на свого, обраного кумира, але визнати те, що вони виявилися звичайними лохами, а тим більше, що на їх совесті і те, що зараз відбувається, навряд чи будуть спроможні. Вони вже підуть до кінця. До кінця України. І будуть радіти та плескати в долоні, коли Путін, в Києві, буде урочисто вручати Порошенку посвідчення генерал-губернатор Новоросії. Можна, звісно, тупою кувалдою пропаганди змінити їхні погляди на 180%. Як це робить Путін, як це робив Геббельс. Але в нас навіть цього механізму нема.
   
А тут ще інша проблема. Якщо вдасться якимось чином, чи то внаслідок Майдану, чи імпічменту, посунути цього крадія-плакальщика з Банкової, то де гарантія, що ці 54% знов не проголосують за якого-небудь Яценюка, Тигипка, чи, не дай Боже, внаслідок тенденції(Леня 1, Леня 2, Вітя 1, Вітя 2, Петя 1..), за Петю 2, який Симоненко?
      Тож, якщо нема засобу зазирнути у майбутнє, щоб узнати, а як воно все розсмокталося, то прогнозувати щось майже неможливо. Залишається тільки чекати. А якщо будемо чекати, то все більше і більше буде насуватися апатія, песимізм і навіть повна фрустрація. А там вже зовсім поряд повний пісець. Можливо все це має ось таку назву, - еволюція?  А?
      Кошмар який-то. Я сам себе налякав до полусмерті....)))
p.s. Хоча, якщо знов повернутися до цього фото, то той, хто бачив цей фільм, повинен пам'ятати, як тільки повз пройшла красива жінка, та пішла вперед, то все почало рухатися, всі пішли за нею. ))) Ну це такий, маленький, фантастичний промінь надії....
Tags: мразь
Subscribe

 • В Е Л И К И Й П О Ч И Н

  Как всегда, во времена реакции люди замыкаются, уходят в себя, обращаются к религии, а меня вот на мистику потянуло. У древних каждая буква…

 • ДЕЖАВЮ

  Вот и Пасха прошла. Светлый праздник Светлого Воскресения. А на душе, куме, что-то муторошно. Давит что-то. Настроение по Мережковскому. «Христос…

 • В этот день 6 лет назад

  Этот пост был опубликован 6 лет назад!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments