deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Порошенко свідомо здає національні інтереси – експерт

Порошенко свідомо здає національні інтереси - експертПолітолог Ігор Лосєв вважає, що псевдовибори в ЛНР та ДНР свідчать про абсолютний провал мирного плану Порошенка і розцінює затягування військового конфлікту на Донбасі, як здачу національних інтересів.

Про це експерт розповів в коментарі Gazeta.ua.

"Порошенко багато розповідав що він миротворець. От, будь-ласка, подивіться, чим це все закінчилося. А якби діяли рішуче й енергійно, ЛНР і ДНР можна було задавити військовою силою ще у червні-липні. І поставили б Росію перед фактом, що їй нікого там підтримувати. Натомість наші війська постійно зупинялися нескінченними порошенківськими перемир'ями. На південному сході України ведеться дуже дивна війна — війна приречена на поразку", - вважає він.

Лосєв каже, що Росія може визнати ЛНР і ДНР, як дві держави: "Так як вона визнала південну Осетію і Абхазію. Москва вже "накачує" ці псевдо держави своїми військами. Завтра вона почне звідти наступ вглиб України. І російські війська штовхатимуть перед собою муляжі з написами: "ЛНР і ДНР". Щоб це зрозуміти багато розуму не потрібно".

Експерт припускає, що рішуче діяти у конфлікті на Донбасі Порошенку заважає бізнес інтерес, який він має на території Росії.

"Порошенко повинен був продати свою кондитерську фабрику у Липецьку, а також вирішити питання зі своїм морським заводом у Севастополі. Президент не може бути бізнесменом за визначенням. А бізнесмен не може бути президентом. Це несумісні спеціальності. Не може людина, яка має власність на території країни-агресорки, ухвалювати незалежні рішення", - переконаний політолог.

Коментуючи можливе скасування закону про особливий статус Донбасу Лосєв зазначив, що для "сепаратистів" він нічого не означає.

"Терористи плювали на закон про особливий статус Донбаса і плювали на мінські переговори. Вони сміються з так званого перемир'я. Тобто сприймають Порошенка за дурника. А що, якщо йдеться про свідому здачу національних інтересів України?", - каже експерт.

Нагадаємо, що на "виборах глави ДНР" переміг терорист Олександр Захарченко. А в ЛНР "більшість проголосувала" за терориста Ігоря Плотницького.

ООН, ЄС і США заявили, що не визнають результатів псевдовиборів на Донбасі. Водночас глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва визнає "вибори", які відбулися 2 листопада.

Автор: Наталя ЯКИМЕНКО
http://gazeta.ua/articles/politics/_poroshenko-svidomo-zdaye-nacionalni-interesi-ekspert/590838
Tags: мразь, предатели
Subscribe

 • Вопрос назрел.

  На весенней сессии ПАСЕ депутат украинской делегации Алексей Гончаренко задал вопрос включившейся онлайн фрау Меркель, считает ли она Путина…

 • В этот день 7 лет назад

  Этот пост был опубликован 7 лет назад!

 • Один лучше другого.

  Как-то на праздничном концерте, посвящённом Дню 8-го марта, конферансье задал вопрпос присутствовавшей в зале исключительно женской аудитории:…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments