deddon (deddon) wrote,
deddon
deddon

Ворог №1

Оригинал взят у ibanderivez в Ворог №1
Ворог 1          Це в демократичних країнах, після виборів, всі ії громадяни говорять "це мій Президент". Включно з тими, хто не голосував за нього.
          Україна, недемократична країна. Вона будь-яка. Олігархічна, корупційна, мафіозна, авторитарна, але тільки не демократична.
          Якби Україна була демократична, то Порошенка не було би навіть допущено до виборів Президента. Підстав багато. А якби і було би допущено, то він ніколи не зміг би за два місяці додати до своїх 2%, ще 52%. За 23 роки 2%, а за два місяці 54%. Такого в демократичних країнах не буває. В будь-якому разі повинен бути величезний позитивний політичний багаж, або у кандидата, або у партії, яка його висуває. Партії у Порошенка, як ми знаємо, не було. А його власний політичний багаж ледве сягав 2%.
          Тому, це були не вибори, це була афера.
          Президентом став аферист.
          В зв'язку з цим, Порошенко не мій Президент.
          Більше того, я вважаю Порошенка ворогом №1 для України.
          Він представляє ту недемократичну Україну, ту систему, яка 23 роки грабує та знищує країну. Інтереси цієї системи абсолютно не співпадають з нашими інтересами, з інтересами країни. Саме ця система і є головним ворогом України. Саме вона поставила Порошенка начолі самої себе, зробивши йому прикриття під назвою "вибори".Він Президент системи. Яка не має до мене жодного відношення, окрім того, що захопила владу в моїй країні, та вичавлює з неї все, що можна.
          І головний фронт, це фронт проти системи, яку зараз очолює Порошенко. А фронт проти Рашки, це вже другий фронт. Без перемоги на головному фронті, у нас не буде перемоги на другому фронті.


          Ось така аналітика від мене, неаналітика.
Tags: выборы, мразь
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments